KULE  SAATİ   MEYDAN SAATi URETİMİ                             SINCE  1988Emtako Kule&Meydan Saatleri:

Çok eski çağlardan bu yana şehir mimarisinin vazgeçilmez unsurlarından olan kule &meydan saatleri, günümüz çağdaş kentsel projelerinde de sıklıkla uygulanmaktadır.

Zamanın görünen yüzü olmaları mı yoksa dikkat çekici bir yapıda olmaları mıdır bilinmez; her daim vazgeçilmez buluşma mekanları arasında yer almış; sayısız aile, eş, dost ve sevgilinin kucaklaşmasının en canlı şahitleri olmuşlardır.

Sıradan bir şehir mimarisi unsuru olmayan kule&meydan saatlerini yaşantımızın içerisine dahil etmeden önce Emtako Group olarak bizde büyük bir titizlik, özen ve hassasiyetle sürdürürüz çalışmalarımızı.

Kule&meydan saatlerinin fiziksel görüntülerinin oluşması süreci Emtako Group için yaratıcılığı ve özgünlüğü ifade eder daima. Bu nedenle  Emtako Group mimari tasarımlarını;şehrin dokusundan, mimarisinden, insanından, yaşam tarzından ilham alarak gerçekleştirir. Görüntünün yanı sıra Emtako Group için üzerinde ehemmiyetle durulması gereken nokta ise; saatlerin doğru çalışması yani güvenilirliğidir.

Kule&meydan saatleri; tek yönlü, iki yönlü, üç yönlü, dört yönlü,çok yönlü olarak bir veya birden fazla, birbirlerinden bağımsız ya da senkronize,merkezi sistemli çalışır şekilde uygulanabilmektedir.

Emtako Group’un  aylarca test aşamlarından başarı ile geçen ve ithal üretim olan saat mekanizmaları itina ile kullanılacak meydan&kule saat yuvalarına monte edilerek; nice tokalaşmaya,kucaklaşmaya tanıklık etmek için hazır hale getirilir.

 

 

 

 

 

3.m KULE SAATİ

 

GÜL YAPI KAVAKLI KONAKLARI

KIRIKKALE PODIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ CEPHE SAATİ 4.M

4 YÖNLÜ KULE SAATİ

KIRIKKALE PODIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ CEPHE SAATİ 4.M

IŞIKLI AKREP / YELKOVAN

5.M MEYDAN SAATİ

CEPHE SAATİ

 4.m ISPARTA ETNOGRAFYA MÜZESİ SAAT KULESİ

 

 

GÜL YAPI KAVAKLI KONAKLARI CEPHE SAATİ

 

KONYA BEYŞEHİR 122 X 122 4 YÖNLÜ SAAT

 

 

 

3.M  KULE SAATİ

 

 SIEMENS  CEPHE SAATİ

 

   
   
   
   
   


<< Ürünlerimiz
Sokak & Cephe Saatleri >>