SOKAK & CEPHE SAATLERI URETIMI                                      SINCE 1988

  Emtako Cephe Saatleri:

Emtako Group’un başlıca uygulamalarından birisi olan cephe saatleri; uygulandığı mekanların mimari yapısını ve kullanım amacını destekleyerek; yapılara artı değer katar.

Özellikle günümüz mimari anlayışında geniş uygulama alanı bulan cephe saatleri; Emtako Group farkıyla mekanlara ruh katar, kimlik kazandırır. Çünkü Emtako Group çalışmayı uygulayacağı mekana özgü çalışmalar üretir.

Tıpkı kule&meydan saatlerinde olduğu gibi mimari yapıyı desteklemesinin yanı sıra Emtako Group elinden çıkan her saat gibi sorunsuz çalışması ve uzun ömürlü olması da Emtako cephe saatlerinin  başlıca özelliğidir.

 

Emtako Direkli Saatler:

Emtako Group elinden çıkan bütün saatler gibi özel tasarım olan Emtako direkli saatler; çeşitli ölçü ve şekillerde uygulanabilme özelliğine sahiptirler.

Tek yönlü, iki yönlü, üç yönlü, dört yönlü ve çok yönlü olarak bir veya birden fazla direkli saat birbirlerinden bağımsız ya da birbirleri ile senkronize şekilde merkezi sistemli olarak halka açık bir çok alana uygulanabilmektedirler.

Cadde ve sokakların kimliğine bürünen ve şık tasarımlarıyla göz dolduran Emtako direkli saatler, Emtako Group ürünleri içerisinde en fazla tercih edilenlerden birisidir.

 

 

Emtako Çiçek Saatleri:

Emtako çiçek saatlerinde de tüm Emtako Group ürünlerinde olduğu gibi uluslararası standartlarda ürünler kullanılmakta olup; bu saatler yol kenarlarında, bahçelerde ve özel alanlarda Emtako  Group garantisi ile kullanıma sunulmaktadır.

Görsellik açısından diğer grup ürünlere göre daha göz doldurucu olan Emtako çiçek saatleri; uzun ömürlülüğü nedeniyle de oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

İstenilen ölçülerde ve uygulanacağı alana göre özel olarak tasarlanmakta olan Emtako çiçek saatler;

 

Emtako Group’un deneyimi ve üstün teknoloji anlayışıyla da birleşince görsel çekiciliğinin yanı sıra işlevsellik özelliği de sunmaktadır.

 


 

KÖSTEKLİ MEYDAN SAATİ (ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ )

PATENT VE TASARIM HAKKI EMTAKO SAAT FİRMASINA AİTTİR.

ÇAP 2M. KÖSTEKLİ MEYDAN SAATİ

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ 

ÜRÜNÜN PATENT VE TASARIM HAKKI EMTAKO SAAT FİRMASINA AİTTİR.

 

 

GÜMÜŞOVA SAAT KULESİ

ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ CEPHE SAATİ

CEPHE SAATİ

 

4 CEPHELİ ASKILI SAAT

CEPHE SAATİ

ASKILI MEYDAN SAATİ

AYDINLATMALI SAAT DİREĞİ

DÖRT YÖNLÜ DİREKLİ KÜRE SAAT

BEĞENDİK MAĞAZALARI SAAT

CAM CEPHE SAATİ

OTEL SAATİ

KAYSERİ İNCESU BELEDİYESİ DİREKLİ SAAT

DİREKLİ MEYDAN SAATİ İNEGÖL BELEDİYESİ

ÇİÇEK SAATİ

MEYDAN ÇİÇEK SAATİ

AYDINLATMALI ÇİÇEK SAATİ

 

 

<< Kule Saati Meydan Saati
Duvar Saati >>